O nas

Dowiedz się, kto stoi za kreatorem!

Kreator

Kreator Legal Geek to rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i potrzebują zgodnego z prawem, bezpiecznego dokumentu (np. regulaminu sklepu internetowego), bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy na indywidualną obsługę prawną. Działa szybko i ekonomicznie, stanowiąc przy tym alternatywę dla wszechobecnych w Internecie, niezweryfikowanych pod kątem prawnym wzorów.

Wszystkie dokumenty w Kreatorze zostały opracowane przez doświadczonych prawników z zespołu Legal Geek i są na bieżąco weryfikowane. Wybierając Kreator masz pewność, że dokument, który otrzymujesz jest legalny i bezpieczny.

Legal Geek

Jesteśmy nowoczesną firmą prawniczą, której usługi dedykowane są przede wszystkim dla branż e-commerce, IT oraz FinTech. Skupiając się na wybranych obszarach prawa zapewniamy naszym Klientom obsługę ekspercką oraz wiedzę niezbędną do prowadzenia działalności w bezpieczny i optymalny sposób. Nasi prawnicy obsługują firmy działające w Internecie od ponad 10 lat.

Kreator Legal Geek jest wynikiem naszych wieloletnich działań w zakresie automatyzacji prawa. Naszą misją jest przybliżenie profesjonalnej obsługi prawnej wszystkim, którzy jej potrzebują - łączymy “szybko”, “tanio” i “dobrze”, skracając przy tym dystans między prawnikiem a przedsiębiorcą.

Legal Geek w liczbach

11 osób w Zespole
13 lat doświadczenia każdego z Partnerów
6-krotnie doceniani w prestiżowych konkursach

Poznaj partnerów Legal Geek...

Zofia Babicka-Klecor

Zofia Babicka-Klecor

założycielka Legal Geek, partner, prawniczka, ekspert e-commerce, IT & RODO

Zofia jest założycielką Legal Geeka oraz ekspertem w zakresie praw konsumentów i świadczenia usług drogą elektroniczną. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako prawnik w spółce ICT (gdzie wcześniej pracowała również w zespole projektowym), administracji publicznej oraz kancelarii radcowskiej. Ukończyła studia na Wydziałach Prawa oraz Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, a obecnie przygotowuje pracę doktorską na temat prawnych aspektów e-biznesu.

Jest autorką artykułów o prawnych aspektach e-handlu oraz biznesu w Internecie, m.in. w serwisie AntyWeb. Doradzała przy licznych projektach z zakresu IT oraz e-commerce. W Legal Geeku jako Partner odpowiada właśnie za te obszary. Specjalizuje się również w kwestiach związanych z ochroną danych osobowych, w tym w RODO.

Zofia znalazła się w gronie finalistek XI edycji konkursu Bizneswoman Roku w kategorii Liderka w Nowych Technologiach. Prywatnie mama dwójki dzieci, zapalony fotograf i miłośniczka Italii.

Tomasz Klecor

Tomasz Klecor

partner, prawnik, ekspert FinTech & IT

Tomasz jest ekspertem z zakresu regulacji usług płatniczych. Obsługą prawną podmiotów gospodarczych zajmuje się od dekady. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw instytucji finansowych przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz NBP, a także brytyjskim FCA i niemieckim BaFin, w tym w zakończonych sukcesem postępowaniach licencyjnych. Obsługiwał spółki zarówno z Unii Europejskiej jak i USA, doradzał przy transakcjach typu M&A oraz Venture Capital. Specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i bezpieczeństwem transakcji finansowych.

Jest autorem licznych publikacji dotyczących prawnych aspektów świadczenia usług płatniczych, w tym pieniądza elektronicznego oraz Bitcoina. Autor w serwisie LEX dla Banków, prowadzonym przez Wolters Kluwer. Nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Zakład Informatyki Prawniczej), gdzie pracuje nad doktoratem z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji w obszarach prawnych. Był również wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Bankowej.

Tomasz znalazł się w gronie 35 prawników nominowanych w konkursie “Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2019”. Prywatnie jest miłośnikiem innowacji i motoryzacji, właścicielem własnoręcznie odrestaurowanego oldtimera.

...oraz Zespół Legal Tech

Ania w Legal Geek zajmuje się tematami związanymi z obszarem compliance, odpowiada również za obsługę klienta. Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, na specjalności e-commerce. W wolnym czasie lubi oglądać seriale oraz doskonali umiejętności z zakresu makijażu.

Anna

Anna

Specjalistka ds. danych osobowych

Agnieszka czuwa nad treścią dokumentów dostępnych w Kreatorze i ich zgodnością z prawem. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim, miłośniczką kotów i długich spacerów.

Agnieszka

Agnieszka

Prawnik

Adrianna w Legal Geek zajmuje się wieloma rzeczami –wspieraniem bieżących działań, szeroko pojętą grafiką, a ostatnio projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Jest absolwentką Ekonomii na specjalności E-commerce na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Prywatnie uwielbia czytać książki, oglądać seriale oraz uczyć się nowych rzeczy.

Adrianna

Adrianna

Specjalistka ds. e-biznesu

Konrad w Legal Geek zajmuje się rozwijaniem oprogramowania Kreatora oraz aplikacji opartych o jego mechanizm - np. dla systemu Shoper. Jest programistą, grafikiem reklamowym i operatorem DTP z wieloletnim doświadczeniem w automatyzacji procesów składu tekstu w bazodanowych publikacjach BiB - Agencji Wydawniczo-Reklamowej w Olsztynie. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, gra na pianinie i djembe, trenuje łucznictwo oraz czyta literaturę z nurtu SF i rozwoju osobistego.

Konrad

Konrad

Programista

Pragmatyczny programista ze sporym stażem. Prywatnie zapalony miłośnik psów, rowerów i kinematografii.

Tadeusz

Tadeusz

Programista