[WEBINAR] AML – jak nowe przepisy wpłyną na sektor kryptowalut?

zaproszenie do wzięcia udziału w webinarze na temat AML

Spis treści

Nowelizacja ustawy AML wprowadza zmiany, które wpłyną na obowiązki wszystkich instytucji obowiązanych. Największa „rewolucja” czeka jednak sektor kryptowalut – już samo rozpoczęcie działalności będzie wiązało się z zupełnie nowymi wymogami.

Rejestr kantorów kryptowalut i nowe obowiązki

Od 31 października 2021 roku kantory kryptowalut, aby móc prowadzić działalność zgodnie z przepisami, będą musiały uzyskać wpis w rejestrze działalności w zakresie walut wirtualnych. To jednak nie koniec nowych obowiązków w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu – rozszerzone zostaną także obowiązki związane ze stosowaniem środków bezpieczeństwa finansowego w przypadku transferów walut wirtualnych. Oznacza to w skrócie, że działalność kantorów kryptowalutowych zostanie nie tylko poddana większej obserwacji, lecz także wymusi większy nacisk na utrzymywanie i stosowanie aktualnych procedur.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nowe przepisy AML wpłyną na sektor kryptowalut i co powinieneś zrobić, aby przygotować się na zmiany, zapisz się na nasz webinar, który poświęcimy w całości tej tematyce. Odbędzie się on już 24.06.2021 r. o godz. 12:00. Udział jest bezpłatny – wystarczy, że zapiszesz się TUTAJ

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Powiązane artykuły

OSZCZĘDŹ DZIŚ

%

Z KODEM RABATOWYM

BACK

Kod ważny do: 2023-09-25 Godz. 23:59

Back TO School

Rozpoczynamy wspólne odliczanie do końca wakacji. Zaczynamy od rabatu na dokumenty prawne w wysokości 30% i każdego dnia, aż do 1 września, ten rabat będzie malał o 1%!
PROMOCJA OBOWIĄZUJE PRZEZ:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

EXTRA20

KOD WAŻNY DO 18.09.2023 roku, godz. 23:59

Promocja na start w Kreatorze!

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!