Dowiedz się, jak działa Kreator

Nie tylko Twój biznes się zmienia – prawo również. Z Kreatorem Legal Geek będziesz na bieżąco, dowiesz się od nas o ważnych zmianach. W ramach opłaty abonamentowej otrzymasz aktualizacje prawne mające wpływ na treść dokumentów – bez względu na to, ile ich będzie.

Jak wygenerować dokumenty w Kreatorze?

Dokumenty prawne wymagane do uruchomienia sklepu internetowego wygenerujesz w trzech prostych krokach

Wybierz dokument

Dostępne w Kreatorze dokumenty pozwalają na otwarcie w pełni funkcjonującego sklepu!

Wypełnij formularz

Dzięki Twoim odpowiedziom na pytania w formularzu, gotowy dokument jest dopasowany do Twojego e-sklepu, przy zachowaniu zgodności z prawem.

Pobierz gotowy dokument

Dokumenty dostępne są do pobrania w formacie tekstowym, PDF lub HTML – możesz wybrać, która forma jest dla Ciebie wygodniejsza.

Spełnisz obowiązek informacyjny nakładany przez prawo

Posiadanie zgodnego z prawem regulaminu i polityki prywatności jest niezbędne dla legalnej sprzedaży online i uruchomienia płatności. Regulamin zawiera zasady dotyczące warunków sprzedaży, zwrotów i reklamacji, a także dostępnych metod płatności i dostawy. Dzięki powyższym dokumentom spełnisz obowiązek informacyjny, nakładany na Ciebie m.in. przez ustawę o prawach konsumenta i ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO).

Rozpoczniesz legalną sprzedaż
w kilka minut

Odpowiadając na pytania w formularzu wygenerujesz dokumenty niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego. Pytania dotyczą Twojej działalności, a większość z nich jest w formie zamkniętej. Bez odpowiedniego regulaminu sklepu nie uruchomisz również płatności a co za tym idzie nie rozpoczniesz zarabiać.

Dokumenty dopasowane
do dropshippingu

Nasz regulamin sprawdzi się w modelu, w którym to Ty wystawiasz dokumenty sprzedaży, a wysyłką towaru bezpośrednio do Klienta zajmuje się hurtownia.  Jest to najpopularniejsza forma dropshippingu, z której korzysta prawie każda hurtowania na rynku.

Gwarancja aktualności
względem obowiązującego prawa

Nie tylko Twój biznes się zmienia – prawo również. Z Kreatorem Legal Geek będziesz na bieżąco i dowiesz się od nas o ważnych zmianach. Generując dokumenty w Kreatorze Legal Geek otrzymasz gwarancję aktualizacji w przypadku zmian w prawie mających wpływ na ich treść. Bez względu na ilość niezbędnych aktualizacji, przez okres 12 miesięcy będziemy dbać o zgodność Twoich dokumentów z obowiązującym prawem.

Dopasowane do różnych
form działalności

Dzięki stworzonemu przez nas rozwiązaniu możesz wygenerować dokumenty bez względu na rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności. Jeśli zdecydujesz się na zmianę formy działalności, na przykład z nierejestrowanej na jednoosobową działalność gospodarczą, możesz to zrobić bezpłatnie, wystarczy, że zaktualizujesz dane w formularzu.

Dokumenty gotowe
do umieszczenia

Wygenerowane dokumenty dostępne są w formatach: PDF, HTML oraz tekstowej. Jedyne co musisz zrobić, to zamieścić je w odpowiednim miejscu u siebie w serwisie.

Zobacz, co robimy za Ciebie!

Monitorowanie zmian w prawie

Przepisy często się zmieniają, w związku z czym nasz zespół stale śledzi zmiany w prawie, aby zapewnić, że Twoje dokumenty otrzymają wszystkie niezbędne aktualizacje.

Analizowanie wpływu zmian przepisów na dokumenty

Dokładnie analizujemy, które dokumenty powinny zostać zaktualizowane w związku ze zmianą przepisów.

Przygotowanie zaktualizowanych dokumentów

Nasz zespół prawników opracowuje odpowiednie postanowienia i przygotowuje projekt zmian, który następnie przekazuje do działu IT.

Implementacja zmian do środowiska testowego

Zaktualizowane dokumenty oraz towarzyszące im zależności są wprowadzane do środowiska testowego w celu sprawdzenia prawidłowości ich działania.

Testowanie na poziomie technicznym i merytorycznym

Zaktualizowane dokumenty zawsze poddajemy skrupulatnym testom - dokładnie sprawdzamy, czy generują się prawidłowo.

Wdrożenie aktualnych dokumentów do Kreatora Legal Geek

Aktualizacja zostaje udostępniona w Kreatorze. Informujemy o niej Użytkowników z aktywnym abonamentem na dane dokumenty.

Po Twojej stronie zostaje tylko umieszczenie dokumentów w sklepie!

OSZCZĘDŹ DZIŚ

%

Z KODEM RABATOWYM

BACK

Kod ważny do: 2024-03-04 Godz. 23:59

Back TO School

Rozpoczynamy wspólne odliczanie do końca wakacji. Zaczynamy od rabatu na dokumenty prawne w wysokości 30% i każdego dnia, aż do 1 września, ten rabat będzie malał o 1%!
PROMOCJA OBOWIĄZUJE PRZEZ:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

OSZCZĘDŹ

15%

Z KODEM RABATOWYM

DSA15

KOD WAŻNY DO 05.03.2024 roku, godz. 23:59

Twój sklep
Zgodny z DSA!

Kup Regulamin sklepu internetowego, Pakiet E-sprzedawcy lub Pakiet E-sprzedawcy UE z 15% rabatem i otrzymaj bezpłatnie Warunki korzystania ze strony internetowej (DSA)!

OSZCZĘDŹ DZIŚ

25%

Z KODEM RABATOWYM

LUTY

KOD WAŻNY DO 14.02.2024 roku, godz. 23:59

Lutowa promocja w Kreatorze!

W Kreatorze też obchodzimy Dzień Zakochanych! Odbierz 25% rabatu na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. Uruchom swój sklep internetowy i zacznij sprzedaż jeszcze przed Walentynkami!

OSZCZĘDŹ

30%

Z KODEM RABATOWYM

WEEK30

KOD WAŻNY DO 21.01.2024 roku, godz. 23:59

Tylko w ten weekend!

Odbierz 30% rabatu na wszystkie pakiety dostępne w Kreatorze i wygeneruj zgodny z prawem regulamin sklepu internetowego. Uruchom swój własny sklep internetowy!

BEZPŁATNY WEBINAR

Sklep internetowy krok po kroku: od działalności nierejestrowanej do uruchomienia
e-sklepu.

OSZCZĘDŹ

24%

Z KODEM RABATOWYM

NOWY2024

KOD WAŻNY DO 06.01.2024 roku, godz. 23:59

Wejdź w nowy rok
z Kreatorem!

Odbierz aż 24% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. Rozpocznij nowy rok z własnym sklepem internetowym!

OSZCZĘDŹ

%

Z KODEM RABATOWYM

SWIETA

Kod jest ważny do północy. Każdego kolejnego dnia obowiązywać będzie nowy kod, którego wartość będzie o 1% niższa od poprzedniego

Odliczamy do Świąt!

Każdego dnia rabat maleje o 1%, nie czekaj złap najlepszą okazję na dokumenty prawne dla Twojego sklepu!

OSZCZĘDŹ

35%

Z KODEM RABATOWYM

BLACK35

KOD WAŻNY DO 27.11.2023 roku, godz. 23:59

BLACKWEEK

Największa okazja roku w Kreatorze Legal Geek. Rozpocznij legalną sprzedaż online.

OSZCZĘDŹ

23%

Z KODEM RABATOWYM

TNIEMY

KOD WAŻNY DO 08.11.2023 roku, godz. 23:59

Tniemy o stawkę VAT!

Odbierz aż 23% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. Nie przegap tej okazji, uruchom własny sklep internetowy już dziś!

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

TNIEMY

KOD WAŻNY DO 08.10.2023 roku, godz. 23:59

Promocja na start w Kreatorze!

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. Nie przegap tej okazji, uruchom własny sklep internetowy już dziś!

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

EXTRA20

KOD WAŻNY DO 18.09.2023 roku, godz. 23:59

Promocja na start w Kreatorze!

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!