Rozpocznij sprzedaż na Allegro lub wyjdź ze swoim biznesem za granicę i odbierz 500 zł!

Specjalna oferta dla klientów Kreatora Legal Geek! Zacznij sprzedawać na Allegro lub wyjdź ze swoim biznesem za granicę! Zgarnij Kartę Podarunkową na 500 zł na Allegro. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
kobieta i mężczyzna trzymają w ręce telefon i się uśmiechają

Kreator Legal Geek jest oficjalnym partnerem Allegro!

Dzięki temu możemy oferować naszym klientom unikalne korzyści i promocje. Skorzystaj z naszej współpracy i odkryj zalety sprzedaży na Allegro z Kreator Legal Geek!

Kup teraz Regulamin sklepu i politykę prywatności na Allegro
lub Pakiet E-Sprzedawcy UE i odbierz bonusy

Regulamin sklepu na Allegro

Określa warunki sprzedaży i informuje kupujących o zasadach przetwarzania ich danych osobowych.

Wersja polska

119

zł netto / rok

to tylko 16,58 zł netto / miesiąc!

Pakiet E-Sprzedawcy UE

Dokumenty niezbędne do prowadzenia sprzedaży internetowej na terenie Unii Europejskiej, które są dostosowane do przepisów prawa polskiego, jako właściwego dla umów zawieranych w sklepie na podstawie wyboru prawa.

Wersja polska

799

zł netto / rok

to tylko 66,58 zł netto / miesiąc!

Odbierz 500 zł na Karcie Podarunkowej Allegro

Kupując Regulamin sklepu na Allegro lub Pakiet E-Sprzedawcy UE w Kreatorze Legal Geek otrzymasz Kartę Podarunkową o wartości 500 zł do wydania na Allegro. Możesz ją wykorzystać na zakup dowolnej rzeczy na Allegro, co pozwoli Ci przetestować, jak działają inni sprzedawcy na tej platformie. Zacznij sprzedawać i ciesz się swoim bonusem!

Odkryj wszystkie bonusy

Jeśli założysz konto na Allegro, to oprócz Karty Podarunkowej otrzymasz również dostęp do Pakietu Powitalnego Allegro!

Nawet 0 zł prowizji

Skorzystaj z możliwości obniżenia prowizji do 0 zł. Odbierz 100% zniżki na prowizję od sprzedaży oraz 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży Oferty wyróżnionej.

100 wyróżnień

Otrzymaj 100 Wyróżnień na start oraz dodatkowe 100 po ukończeniu kursu w Akademii Allegro w ciągu 10 dni od uzyskania statusu konta firmowego.

Darmowe wystawienie ofert

Wystaw swoje pierwsze oferty w wybranych kategoriach całkowicie za darmo.

Abonament profesjonalny

Dzięki darmowemu abonamentowi profesjonalnemu możesz śledzić i analizować wyniki swojej sprzedaży.

Regulamin sklepu
i polityka prywatności na Allegro

Regulamin sklepu na Allegro to dokument, który określa zasady sprzedaży i funkcjonowania sklepu na platformie Allegro. Zawiera on informacje na temat procesu sprzedaży, zwrotów, reklamacji, a także obowiązków i praw sprzedawcy oraz kupującego. Dzięki Kreatorowi Legal Geek możesz łatwo i szybko wygenerować taki dokument, co pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Pakiet E-Sprzedawcy UE

Pakiet dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprzedaży internetowej na terenie Unii Europejskiej. Zawiera informacje na temat procesu sprzedaży, zwrotów, reklamacji, a także obowiązków i praw sprzedawcy oraz kupującego. Dodatkowo wzory pozwalające stworzyć wewnętrzną dokumentację RODO. Dokumenty w języku polskim oraz angielskim.

Dlaczego w swoim sklepie muszę posiadać regulaminy?

Sprzedając na Allegro, w kraju lub za granicą musisz informować kupujących o warunkach, na jakich zawierane są umowy w Twoim sklepie oraz o przetwarzaniu przez Ciebie danych osobowych użytkowników. Taki obowiązek wynika przede wszystkim z ustawy o prawach konsumenta i rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Jest to niezbędne do prowadzenia legalnej sprzedaży online – niezależnie od tego, czy robisz to we własnym sklepie internetowym czy na Allegro. Nasze produkty pomogą Ci spełnić te wymagania!

3 proste kroki do odebrania bonusu!

Kup Regulamin sklepu i politykę prywatności na Allegro
lub Pakiet E-Sprzedawcy UE

Zacznij od zakupu Regulaminu sklepu i polityki prywatności na Allegro lub Pakietu E-Sprzedawcy UE w Kreatorze Legal Geek.

Załóż konto firmowe
na Allegro

Po otrzymaniu maila z instrukcją załóż swoje pierwsze konto firmowe na Allegro i wystaw na sprzedaż swój pierwszy przedmiot.

Odbierz
bonusy!

Teraz czas na odbiór bonusów! Ciesz się sprzedażą na Allegro z dodatkowymi korzyściami i kartą podarunkową o wartości 500 zł!

Promocja skierowana do osób, które:

1. Posiadają numer NIP

2. Kupiły Regulamin i politykę prywatności sklepu na Allegro lub Pakiet E-Sprzedawcy UE

3. Nie posiadają konta firmowego na Allegro

Najczęściej zadawane pytania

Nie, ta oferta jest dostępna tylko dla nowych kont firmowych Allegro. Jeśli już posiadasz już takie konto, nie możesz skorzystać z tej promocji.
W ciągu 30 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji otrzymasz kod na Kartę Podarunkową na dowolne zakupy, o wartości 500 PLN.

Regulamin promocji organizowanej przez Kreator Legal Geek znajdziesz tutaj: Regulamin promocji.

Regulaminy Allegro związane z promocją znajdziesz tutaj: Regulamin kart podarunkowych Allegro, Regulamin promocji.
Regulamin Programu Powitalnego.

Nie. Promocja jest skierowana do Przedsiębiorców posiadających numer NIP.

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

WIELKANOC20

KOD WAŻNY DO 7.04.2024 roku, godz. 23:59

Wielkanoc w Kreatorze !

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

WIELKANOC

KOD WAŻNY DO 7.04.2024 roku, godz. 23:59

Wielkanoc w Kreatorze !

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

EXTRA20

KOD WAŻNY DO 18.09.2023 roku, godz. 23:59

Promocja na start w Kreatorze!

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!