Inne pytania dotyczące tego dokumentu

Nie znaleziono artykułów.

[Aktualizacja] Regulamin sklepu na Allegro – 04.10.2023

Poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie najświeższych zmian w ramach produktu “Regulamin sklepu na Allegro” oraz instrukcję, która wskaże Ci, jak uzyskać najnowsze wersje dokumentów.

Co się zmieniło?

 • Aktualizacja objęła przede wszystkim sposób rozmieszczenia treści w regulaminie. Nowa wersja lepiej odpowiada zmieniającej się specyfice wprowadzania i wyświetlania treści na Allegro. Wskazaliśmy przede wszystkim inne niż dotychczas miejsca w ramach konta na Allegro, w których należy zamieścić dane partie regulaminu, uwzględniając przy tym obowiązujący na Allegro limit znaków.
 • Mając na uwadze sposób prezentowania informacji na Allegro, wprowadziliśmy też dodatkowe postanowienia, które ułatwią Twoim Klientom odnalezienie interesujących ich fragmentów regulaminu w obrębie poszczególnych zakładek dostępnych w ramach oferty.
 • Poszerzyliśmy też kierowaną do Ciebie instrukcję znajdującą się na początku dokumentu – zwraca ona uwagę na istotne kwestie dotyczące zamieszczania informacji w ramach Twojego konta na Allegro.
 • Przy okazji wprowadziliśmy też kilka innych ulepszeń, które jeszcze bardziej zabezpieczą Twoje interesy.

Aktualizacja nie wynika wprawdzie z nowości w prawie (zmiany w tym zakresie wprowadzaliśmy ostatnio w sierpniu 2023 roku), ale wdrożenie jej w Twoim sklepie jest przez nas zalecane.

Jak uzyskać nowe wersje dokumentów?

 1. Zaloguj się do swojego Panelu Użytkownika w Kreatorze: Kliknij tutaj, aby przejść do logowania.
 2. Z zakładki “Moje dokumenty” wybierz regulamin sklepu na Allegro:
 3. Następnie, w podglądzie dokumentu kliknij przycisk “Aktualizuj”:
 4. Przejrzyj formularz i upewnij się, czy wszystko się zgadza z Twoimi założeniami. W zależności od wcześniej udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, może pojawić się konieczność udzielenia odpowiedzi na nowe pytanie w formularzu (w polu dotyczącym Twoich danych) – jeśli ominiesz nowe pytanie i na końcu formularza wciśniesz przycisk “Dalej”, Kreator oznaczy dla Ciebie pytanie wymagające Twojego działania.
 5. Na końcu zapisz formularz.
 6. Zapoznaj się z nową wersją instrukcji znajdującej się na początku wygenerowanego w Kreatorze regulaminu sklepu na Allegro. Jest to treść przeznaczona dla Ciebie – nie kopiuj jej do Twojego konta na Allegro.
 7. Zapoznaj się z nową wersją regulaminu i umieść jego fragmenty w odpowiednich sekcjach w swoim koncie na Allegro – zgodnie z instrukcją i tytułami nagłówków nad każdą z sekcji.
 8. Jeśli w formularzu, w części pytań dotyczących Twoich danych, wprowadziłeś/aś dodatkowe informacje o sobie, pobierz również zaktualizowaną wersję polityki prywatności i wgraj ją do swojego konta w ramach Allegro w formacie PDF (na Allegro możesz to zrobić w ustawieniach dotyczących sprzedającego).

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

WIELKANOC20

KOD WAŻNY DO 7.04.2024 roku, godz. 23:59

Wielkanoc w Kreatorze !

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!

OSZCZĘDŹ

20%

Z KODEM RABATOWYM

WIELKANOC

KOD WAŻNY DO 7.04.2024 roku, godz. 23:59

Wielkanoc w Kreatorze !

Odbierz aż 20% zniżki na wszystkie nasze dokumenty i pakiety. To idealny moment, aby zabezpieczyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż!